چند قابلیت جالب اینستاگرام که کمترکسی از آن ها خبر دارد.

حذف خودتان از روی پست هایی که بی اجازه در آن ها تگ شدید

از آنجایی که وقتی کسی در پستی تگ می شود، او هم گیرنده ی اعلان های مربوط به آن پست خواهد بود.

پس حتما وقتی کسی بدون اطلاع و اجازه ی شما، شما را در پستی تگ میکند، با سیلی از نوتیف و اعلان های بی ارتباط با خودتان مواجه میشوید که حسابی اعصابتان را به هم میریزد.

خوشبختانه دو راه برای خلاصی از این اوضاع وجود دارد. برای این کار به پستی که در ان تگ شده اید بروید و روی آن ضربه بزنید تا نام کاربری خودتان را انتخاب کنید. با انجام این کار دو انتخاب خواهید داشت: Remove Me From Post و Hide From Profile.

گزینه Remove Me From Post تگ را به کلی حذف می کند.

گزینه Hide From Profile باعث میشود که آن پست از قسمت تصاویر تگ شده پروفایلتان برداشته شود، اما شما را از لیست تگ شده ها حذف نمیکند.

 حذف آخرین مواردی که در اینستاگرام جستجو کرده اید

اگر می خواهید به هر دلیلی تاریخچه ی اینستاگرام خودتون رو پاک کنید تا دیگر در دید و قابل رویت نباشند، به پروفایل اینستاگرام خود بروید، منو سه نقطه ای را در سمت راست بالا انتخاب کنید و سپس Settings را در پایین منو پیدا و انتخاب نمایید. پس از آن گزینه Security را انتخاب کنید. در پایین صفحه جدید بازشده Clear Search History  قرار دارد. با انتخاب این گزینه از تاریخچه مواردی که جستجو کرده اید خلاص شوید. به خاطر داشته باشید که انتخاب این گزینه باعث می شود که اینستاگرام قابلیت پر کردن موارد پر تکرار جستجو را غیر فعال کند. درنتیجه پیش از انتخاب از تصمیم خودتان مطمئن شوید.

مشاهده آخرین پست هایی که در اینستاگرام like‌ کرده اید.

ممکن از پستی را لایک کرده باشید اما آن را ذخیره نکرده باشید و بخواهید دوباره به آن پست برگردید. برای این کار مجبور نیستید ساعت ها در بین انبوهی از پست هایی که دیده اید به دنبال آن پست مورد نظرتان بگردید. برای یافتن آن ها کافیست به پروفایل خود بروید، روی منو سه نقطه بالا سمت راست کلیک کنید. سپس به Settings > Account > Posts You’ve Liked بروید. با این کار صفحه ای متشکل از ۳۰۰ مورد از پست هایی که اخیرا like کرده اید را مشاهده می کنید که میتوانید پست مورد نظرتان را از بین آن ها راحت تر پیدا کنید.

کاهش مصرف حجم اینترنت توسط اینستاگرام

حتما شما هم میدانید که اینستا گرام بخاطر باط کردن خودکار فیلم ها و تصاویر چقدر نسبت به سای برنامه ها حجم اینترنت شما را مصرف میکند

برای محدود کردن مقدار داده ای که اینستاگرام استفاده می کند ، به پروفایل خود بروید ، منو سه نقطه را در بالا سمت راست انتخاب کنید ، گزینه تنظیمات را انتخاب کنید ، روی Cellular Data Use  کلیک کنید. و سپس حالت Data Saver را فعال کنید. ممکن است که زمان دانلود عکس و فیلم بیشتر طول می کشد ، اما در مجموع استفاده از داده های شما توسط اینستاگرام به میزان قابل توجهی کاهش پیدا میکند.

تست

مطالب مرتبط

۱۵ بهمن ۱۳۹۹

  هنر خوب گوش دادن باعث می شود ما در زندگی و رسیدن به موفقیت تلاش کنیم ...

۰۳ اسفند ۱۴۰۰

به نظر شما چه چیزی گردشگران را جذب تور آنتالیا می کند؟ بله درسته، یکی از دلایلش ...

۱۴ اسفند ۱۴۰۰

  اگر با خانوادتان سر اینکه تعطیلات رو کجا سپری کنید، اختلاف نظر دارید، من به شما ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!